Etiketues i Printerëve Portativë Handheld

Etiketues i Printerëve Portativë Handheld-GOFAIR | Filling Machine,Granule filling machine,Inkjet coding machine,Laser Marking,Liquid filling machine,Pillow packaging machine,Pressure filling machine,Vacuum packaging machine,Vertical packaging machine,Marking Machine,Packing Machine

Cilësia e Printerit Portativ Dorë-ka një ekran LCD me prekje me ngjyra 4.3 inç, ekrani i figurës është i qartë, i ndjeshëm në prekje dhe i saktë.
Fishek i tretshëm në ujë-gjithashtu mund të përdorni Fishek boje të tretshëm në ujë të cilat printojnë në materiale thithëse uji.
Aplikim i gjerë-si thithës uji ashtu edhe pothuajse çdo sipërfaqe poroze. Të tilla si Dru, Rroba, Letër, Kuti Kartoni dhe Xhami, Çelik, Plastikë, Petë Alumini, Kabllo dhe Materiale të tjera. etj
Fisheja tretëse e tharjes së shpejtë-vjen me kutinë e bojës me tharje të shpejtë me ngjyrë të zezë, printon përmbajtje të qartë me ngjitje të fortë.


Përshkrimet:

  • Ky printer B2 nuk mbështet importin ose eksportin e skedarëve. Skedari mund të redaktohet në kujtesën lokale dhe të ruhet si punë. A mund të printojë grupi DIY për punë të shumëfishta (deri në 10 punë).
  • Nëse boja e bojës nuk njihet nga printeri juaj. Ju lutemi kontaktoni për zëvendësimin dhe ndihmën e çipit.
  • Printeri funksionon siç duhet gjatë karikimit, mund ta përdorni me prizë të ndezur për linjë prodhimi.
  • Printeri mund të printojë në sipërfaqe të pabarabartë, por duhet të përdoret me pllakën e pozicionimit (me kusht) kur është e nevojshme.
  • Printeri mund të printojë fotografi. Përdorni USB -në e dhënë për të futur figurën me kërkesë. (Format JPG ose PNG)

Etiketues i Printerëve Portativë Handheld-GOFAIR | Filling Machine,Granule filling machine,Inkjet coding machine,Laser Marking,Liquid filling machine,Pillow packaging machine,Pressure filling machine,Vacuum packaging machine,Vertical packaging machine,Marking Machine,Packing Machine

Etiketues i Printerëve Portativë Handheld-GOFAIR | Filling Machine,Granule filling machine,Inkjet coding machine,Laser Marking,Liquid filling machine,Pillow packaging machine,Pressure filling machine,Vacuum packaging machine,Vertical packaging machine,Marking Machine,Packing Machine

printhead Bojë termike 2.5
Sistemi operacion Linux
CPU Bërthama quard 1.4GHz
Interface USB
Gjuhe Kineze, Angleze, Arabe
Largësia e printimit Cilësia më e mirë me 2-5mm
Rezolucioni i printimit 600 dpi maksimale
Lartësia e shtypjes Maksimumi 12.7mm
Lloji i bojës Me bazë uji/42ml, Tretës/42ml
Ngjyra e bojës E zezë, e bardhë, e kuqe, blu, e verdhë, jeshile, e padukshme, UV
Printo përmbajtjen Kinezisht, Anglisht, Numri, Simbolet, Kodi QR, Bar Kodi, Fotografitë, Datat, Numëruesit, Të Dhënat e Ndryshme
Media e shtypur Pllaka, karton, gur, tub, kabllo, metal, plastikë, elektronikë, pjesë automobilistike
Bateri 2600 mAh @ DC16.8 V
Përshtatës Hyrja AC 100 ~ 240V; Dalja DC 16.8V/2A
Materiali i Printerit Stainless steel
dimension 242 * 120 * 125 mm (H * W * D)
peshë GW 1.12 kg